Záchrana smazaných dat a souborů

Březen 15th, 2010

Právě jste přijeli z dovolené a zjistili jste, že Vám na záznamovém médiu chybí několik fotek nebo dokonce že došlo k mylnému přeformátování SD karty nebo disku? Nebojte se, my Vám pomůžeme s jejich záchranou! S pomocí se na Datahelp můžete obrátit také v případě, že nelze přečíst CD nebo DVD, na kterém máte uloženy starší vzpomínky nebo obchodní a osobní dokumenty.

Záchrana smazaných dat a souborů, jako je např. záchrana smazaných fotek z paměťové karty SD nebo záchrana dat z formátovaného HDD, je jednou ze specializací, kterými se Datahelp zabývá již delší dobu. Záchrana dat se dotýká mnoha dalších záznamových médií (mikroSD karty, CD, DVD, USB flash disky, memory stick, pevné disky různých výrobců).
Záchrana smazaných dat a souborů se nemusí týkat pouze fotek z dovolené – zachránit lze videa, hudební nahrávky a spoustu dalších souborů. Záchrana dat a souborů z pevného disku může zabrat až několik hodin nebo dní, ale díky naší dlouholeté zkušenosti je záchrana dat z SD karty otázkou i méně než hodiny (dle velikosti SD karty, obvyklé je dodání následující den). Záchrana dat, jmenovitě např. záchrana smazaných fotek nebo poškozených / nečitelných fotek z SD karty, HDD, CD nebo DVD, které k nám přinesete, je zaručena ve vysoké kvalitě, neboť projde rukama profesionálů a zkušených techniků. Vaše data se pokusíme zachránit tím nejvhodnějším způsobem, což znamená, že z média, z něhož chcete data a další soubory získat, vyždímáme maximum.

Záchrana smazaných dat a souborů závisí na tom, jak se s médiem nakládalo od doby, kdy jste si povšimli ztráty dat. Protoje třeba při prvních známkách poškození dodržovat jistý postup. Pokud se Vám doma povaluje poškozená SD karta nebo víte, že někdo z Vašich blízkých má problém s kopírováním, čtením nebo zapisováním na pevný disk, CD, DVD nebo SD kartu, obraťte se na Datahelp. My Vám rádi pomůžeme!

Chcete-li zachránit Vaše data, kontaktuje Datahelp.